Wysoka reputacja marki Longines przyciągnęła największe osobistości – głowy Państw, rodów królewskich czy gwiazd filmowych.

Pamiętaj KINGY to pewne źródło zegarków, które dba o jakość swoich wyrobów i usług oraz przede wszystkim o klienta.Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Kolekcja jaką prezentuje nam Frederique Constant, przeznaczona jest dla zarówno dla wymagających klientów, ceniących sobie elegancję i dokładność potwierdzoną tradycjami, jak i tych, którzy szukają ponadczasowego zegarka na każdy dzień i okazję.Budzik pobiera lekcję dobrych manier przy stole, uczy się posługiwania sztućcami.Najlepszym sposobem sprawdzenia czym jest doskonałość w czystej formie, jest założenie zegarka Eterna na rękę.

Początki fundamentów zegarków Eterna mają miejsce w 1856 roku.Zapisz się KONTAKT info@apart.Młodzi ludzie nierzadko łapią się więcej niż jednej pracy, żeby wiązać koniec z końcem, a przez to zostaje niewiele miejsca na czas wolny.Nie jest możliwe odraczanie i łączenie zamówień telefonicznie.Kalkulacja została dokonana na dzień 06.Tylko na Elixę (zegarki i biżuterię) – zniżka dostępna w nowym Avanti.